Sky-Trans

ul. Hubego 11/12
87-100 Toruń
+48 517 587 424
dariusz@sky-trans.com.pl

Usługi

Międzynarodowy przewóz towarów do 24t .

Zakres świadczonych usług obejmuje transport w relacjach do i z krajów Unii Europejskiej, lecz nie ograniczamy się jedynie do transportu wewnątrzwspólnotowego. Realizujemy również zlecenia do krajów WNP. Naszym działaniom przyświeca zasada ,,door to door” wykluczając i minimalizując ryzyko przeładunków.

Krajowy przewóz towarów do 24t

Specjalizujemy się w przewozie towarów wewnątrz kraju dostarczamy towary zgodnie z myślą ,,zawsze na czas”

Tabor który wykorzystujemy do realizacji to pojazdy oplandekowane, kontenery, chłodnie ‚doppel stock’.

Drobnica w naszym zasięgu

Realizujemy również przewozy częściowe przy wykorzystaniu pojazdów o  ładowności do 8 t i kubaturze 48m3 o pojemności 18 paletowej. Jednocześnie zapewniając dostawę do 24h.

Transport chłodniczy

Nasz miesięczny obrót przewożonych towarów wymagających użycia urządzeń kontrolujących temperaturę to ok 1000 t żywności mrożonej lub świeżej. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszy tabor chłodniczy posiadający rejestratory temperatury. Działamy w szczególności w zakresie konwencji ATP.

Wykorzystywany w tym celu tabor to: chłodnie ze ścianą grodziową umożliwiającą jednocześnie przewóz towarów o skrajnie różnej temperaturze, od +20 do -25. Możliwa ilość palet przewożona w tym zakresie wynosi od 1 do 66 europalet.

Magazynowanie

Posiadamy możliwość magazynowania i przeładunku towarów w Toruniu w ilości 200 europalet, zapewniając przy tym rozładunek i załadunek, dbając o bezpieczeństwo powierzonych dóbr.